درخواست بیمه شدن حنجره سالار عقیلی

نخستین همایش ملی ایران جوان به دبیری محمدرضا ثابتی به همت مجله خانواده مثبت با تجلیل از کارآفرینان جوان و گمنام و تجلیل ویژه از سالار عقیلی به عنوان خواننده جوان اثر ماندگار ایران جوان در مرکز همایش‌های بین‌المللی برج میلاد تهران برگزار شد.
سالار عقیلی در این مراسم که تمامی اعضای خانواده‌‍ اش نیز حضور داشتند، گفت: گر امروز به این جایگاه رسیدم موفقیتم را مدیون مادرم هستم و از همینجا بر دستان مادرم بوسه می‌زنم.
در ادامه عقیلی از گروهش با نام راز و نیاز دعوت کرد تا به روی صحنه بیایند و به همراه گروه نوازندگانش اولین آهنگ خود را با نام وطنم اجرا کرد. آهنگ دوم با نام دلدار به من گفت که چرا غمگینی با تکنوازی پیانو آغاز شد و پس از آن صدای عقیلی در سالن طنین انداز شد.
عقیلی سپس تیتراژ سریال معمای شاه و تصنیف خوشه چین را اجرا کرد.
در پایان این مراسم، محمدرضا ثابتی، دبیر همایش ملی ایران جوان به بیمه گذاران کشور پیشنهاد کرد که حنجره سالار عقیلی را به عنوان خواننده جوان اثر ماندگار ایران جوان بیمه کنند تا در آینده شاهد رواج یافتن این موضوع مخصوص سایر مفاخر هنری کشور باشیم.
این همایش با هدف تجلیل از برترین کارآفرینان عرصه های فرهنگی و اجتماعی برگزار شد که نام اصلی آن «ایران من جوان بمان» است که به اختصار «ایران جوان» نامیده شده است.

منبع: جام جم آنلاین

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *